Dwukanałowe 2CH - dwie kamery

Kamera samochodowa przód tył 

Dwukanałowe kamery samochodowe rejestrują obraz zarówno z przodu samochodu, jak i z tyłu. Tego typu zapis wideo może okazać się niezwykle przydatny w trakcie wypadków, w których doszło do uszkodzenia tyłu pojazdu. Urządzenia dostępne na naszej stronie internetowej to produkty renomowanego koreańskiego producenta - marki IROAD. Kamery samochodowe oferowane są w wielu modelach, o różnej klasie i parametrach, których ceny zaczynają się już od 1349 złotych. Wszystkie urządzenia wyróżniają się doskonałym wykonaniem, w którym najwyższa jakość została połączona z unikalnym i niezwykle nowoczesnym designem.

Kamera samochodowa z gps IROAD POLSKA

Oferowane przez naszą stronę kamery samochodowe przód, tył są małe i poręczne, a dzięki intuicyjnemu systemowi, są również bardzo łatwe i przyjemne w obsłudze. Kamery marki IROAD gwarantują swoim użytkownikom bezpieczeństwo danych, dając pewny zapis materiału wideo. Oprócz tego, urządzenia mogą komunikować się ze smartfonem, poprzez darmową aplikację na IOS lub Android. To, co jednak przede wszystkim wyróżnia kamery samochodowe marki IROAD, to doskonała jakość rejestrowanego obrazu – FULL HD lub 4K ULTRA HD. Dla wszystkich kamer, niezależnie od modelu, prędkość zapisu wideo dla obu kamer wynosi 30 klatek na sekundę. W komplet kamer samochodowych przód, tył marki IROAD wchodzi: kamera tylna i przednia, moduł WIFI, karta pamięci, kabel stałego zasilania, kabel kamera przedniej/tylnej, antena GPS i instrukcja w języku polskim. 

Kamera samochodowa przód tył z trybem parkowania - model IROAD X11

Rejestrator klasy premium, czyli model IROAD X11 to doskonała propozycja dla tych, którzy oczekują od kamery samochodowej czegoś więcej. IROAD X11 rejestruje obraz na obu kamerach w rozdzielczości QHD (2560 x 1440). Urządzenie posiada również zabezpieczenia użytkowe i  przycisk Manual Recording, który umożliwia zapis ręczny zdarzeń drogowych. Kamera samochodowa przód tył z trybem parkingowym umożliwia zabezpieczenie pojazdu przez wiele godzin, dzięki tej funkcji możesz monitorować otoczenie podczas postoju. Natomiast funkcja time lapse umożliwia zapis z prędkością 1kl/s, dzięki czemu czas zapisu na karcie pamięci wydłuża się 30-krotnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl